Výroba a montáž

Nabízíme vám i nabídku dalších služeb

Prohlédněte si i další služby, které Stavební huť Slatiňany zajišťuje.

Montáže technologických zařízení

01

Montáže technologických zařízení

Instalujeme technologická zařízení a potrubní rozvody VHS

Poskytujeme vám dodávky a montáže technologického zařízení a potrubních rozvodů vodohospodářských staveb (VHS). Dodáváme a montujeme trubní rozvody včetně výroby specifických kusů trubních sestav.

Trubní rozvody a armatury instalujeme pro většinu technologických zařízení. Spolupracujeme s celou řadou českých a evropských dodavatelů.

Technologie vám nainstalujeme.

Dodáme vám potrubí a armatury.

Poskytujeme vám odborný servis.

Technologie oživíme a otestujeme.

Realizujeme:

 • Technologické nosné konstrukce
 • Potrubní rozvody z oceli
 • Ocelové konstrukce
 • Potrubní mosty

Vyrábíme ocelové konstrukce

Na míru vám vyrobíme ocelové konstrukce pro vodohospodářské stavby. Vyrábíme technologické nosné konstrukce, potrubní mosty, ocelové plošiny, lávky, stojany a uchycení nádrží a další konstrukce. Ocelové konstrukce v rámci projekční činnosti navrhneme. Ocelové konstrukce vám dovezeme, usadíme a nainstalujeme. Využíváme vlastní jeřábnické práce, díky kterým usazujeme ocelové konstrukce větších rozměrů.

Výroba zámečnických prvků

02

Výroba zámečnických prvků

Zakázková zámečnická výroba

Poskytujeme vám zakázkovou kovovýrobu zámečnických prvků. Vyrábíme širokou paletu zámečnických výrobků podle vašich přání a potřeb. Zámečnické výrobky vyrábíme pro čistírny odpadních vod, vodohospodářské stavby a pro další průmyslové provozy. Mezi nejčastěji vyráběné prvky patří zábradlí, vrata a brány, stojany, balkonové konstrukce, lávky a menší mostní konstrukce.

Zámečnické výrobky vám vyrobíme podle vaší výkresové dokumentace. A pokud výkresovou dokumentaci nemáte, připravíme vám vlastní návrh. Nabízíme vám komplexní kovoobráběcí práce - přesné dělení materiálu, svařování, soustružení, frézování a další práce. Po domluvě provedeme také povrchovou úpravu výrobků – běžné lakování, práškové lakování – komaxit, galvanické pokovení a další úpravy.

Výroba na míru.

Krátké termíny realizace.

Široký sortiment produktů.

Doprava a montáž.

Realizujeme:

 • Zábradlí
 • Stojany
 • Vrata a brány
 • Balkonové konstrukce

Montáže zámečnických výrobků

Hotové zámečnické prvky vám doručíme a nainstalujeme. Nejsme limitováni velikostí, hmotností ani umístěním zámečnických výrobků. Využíváme vlastní jeřábnické práce. Bez obtíží instalujeme balkonové konstrukce, velká vrata nebo zábradlí ve výškách a na technologických zařízeních.

Jeřábnické a ostatní práce

03

Jeřábnické a ostatní práce

Pronájem autojeřábu s obsluhou

Nabízíme vám mobilní jeřábnické práce s maximální hmotností břemene do 20 000 kg. Autojeřáb poskytujeme především pro stavební práce, složení materiálu, usazování technologií a montáže ocelových konstrukcí. Jeřábnické práce provádíme v Pardubickém kraji. Po domluvě za vámi přijedeme na Vysočinu, nebo do Královéhradeckého kraje.

Získáte profesionální práce.

Břemena odborně přemístíme.

Poskytujeme výhodné ceny.

Pracujeme v okolí 30 km.

Realizujeme:

 • Technologické nosné konstrukce
 • Potrubní rozvody z oceli
 • Ocelové konstrukce
 • Potrubní mosty
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.