Obchodní zastoupení

Efektivní provzdušnění odpadních kalů

Aerační elementy slouží k provzdušňování sedimentačního kalu. Cílem okysličování odpadních kalů je změnit anaerobní podmínky na aerobní a tím urychlit proces rozkladu vybraných látek.

Podstatné zrychlení procesu rozkladu látek.

Vysoká účinnost míchání a provzdušňování kalů.

Maximálně efektivní systém aerace ČOV.

Dlouhá životnost aeračních elementů.

Nízké investiční a provozní náklady.


Aerační elementy ECD500

Poskytujeme vám speciální aerační toroidní element SSI ECD500 pro maximálně efektivní provzdušňování odpadních kalů. Difuzor ECD500 v sobě kombinuje inovativní technické řešení a špičkovou kvalitu použitých komponentů. ECD500 představuje vysoce efektivní řešení aerace ČOV s výbornou schopností míchání kalu. Díky vysoké efektivitě je difuzor ECD500 využíván v největších čistírnách odpadních vod v Evropě a ve světě.

Hlavní přednosti ECD500:

Naše výhoda:

Připravíme pro vás optimalizovaný návrh provzdušňování s ohledem na celkovou účinnost systému, investiční a provozní náklady a individuální potřeby ČOV (BSK, N-NH4, oxigenační kapacita…).

Technické parametry aeračního elementu ECD500.

Graf proudění vzduchu.

Vysoká účinnost míchání kalu vlivem efektu vznosu vzduchu.

Podobný princip jako u pneumatického čerpadla – mamutky.

CFD simulace

Rychlosti proudění vody v okolí ECD500 při průtoku vzduchu 15 m3/h.

CFD simulace

Vektory vírovitosti v okolí ECD500 při průtoku vzduchu 15 m3/h.

Zavolejte nám

Zefektivněte proces okysličování odpadních kalů. Využijte aerační toroidní element SSI ECD500. Navštivte stránku s kontakty a zavolejte nám. Poskytneme vám odborné konzultace a připravíme projekce aerační technologie pro aktivační nádrže čistíren odpadních vod. Sídlíme ve městě Slatiňany v Pardubickém kraji. Projekce aerační technologie poskytujeme čistírnám a úpravnám vod po celé České republice.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.