Projekční činnost

Připravíme komplexní projekce ČOV

Specializujeme se na projekční práce pro výstavbu, rekonstrukce a intenzifikace čistíren odpadních vod (ČOV). Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti projektování, inženýringu, řízení projektů a konzultací. Připravíme vám návrhy nových ČOV na klíč včetně stavebních, technologických a elektrotechnických celků.

Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější technologie pro vaši čistírnu odpadních vod. Navrhneme optimální technické řešení a připravíme kompletní projektovou dokumentaci. Dále vám nabízíme konzultační služby v oblasti optimalizace provozních procesů již fungujících ČOV. Společně dovedeme zvýšit kvalitu a efektivitu vaší ČOV.

Realizujeme:
  • Komplexní návrhy nových ČOV.
  • Přípravu projektové dokumentace ČOV ve všech stupních.
  • Montáže zařízení a technologií.
  • Zhotovení potrubních tras.
Technicko-ekonomická studie
DPS – dokumentace pro provádění stavby
DSP – dokumentace pro stavební povolení
DUR – dokumentace pro územní rozhodnutí
DSPS – dokumentace skutečného provedení stavby

Vybavíme vaše ČOV na klíč.

Připravíme vám projekci ČOV.

Realizujeme dílčí i kompletní dodávky.

Dodáváme pouze kvalitní technologie.

Technologie zapojíme a oživíme.


Energetická optimalizace ČOV

S provozem ČOV se stále více řeší energetické optimalizace provozu ČOV, které zajistí efektivní využití energie v čistírnách odpadních vod. S tím souvisí energetický audit ČOV, jehož cílem je identifikovat energeticky náročné technologie a jejich nedostatky.

Proč je důležité provádět energetické audity ČOV?


Intenzifikace ČOV

V oblasti intenzifikací ČOV si poradíme s biologickou částí ČOV i s intenzifikací dosazovací nádrže s využitím lamelové vestavby. Lamelová sedimentace představuje proces oddělování pevných částic od kapaliny pomocí lamelových desek nebo lamelových modulů. Tento proces se často používá v dosazovacích nádržích pro čištění odpadních vod. Lamelová sedimentace představuje velmi vhodnou alternativu v případě potřeby navýšení kapacity či zlepšení účinnosti stávajících dosazovacích nádrží.

Hlavní výhody použití lamelové sedimentace pro dosazovací nádrže:

Zavolejte nám

Projekční a konzultační služby realizujeme pro městské čistírny odpadních vod, průmyslové čistírny odpadních vod a další provozní technologie. Jsme schopni navrhnout řešení pro jakýkoliv typ projektu, ať už se jedná o rekonstrukci stávajících zařízení nebo výstavbu nové ČOV, kanalizace nebo vodárenské projekty. Sídlíme ve Slatiňanech v okrese Chrudim v Pardubickém kraji.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.