Projekční činnost

Provádíme projektování vodovodů a vodohospodářských staveb

Poskytujeme vám komplexní služby v oblastech projekce vodovodů a vodohospodářských staveb. Projektujeme vodovody, úpravny vod včetně vodovodních vrtů, vodojemy a čerpací stanice včetně automatických tlakových stanic. Máme bohaté zkušenosti od projektování nových a rekonstruovaných objektů až po velké komplexní projekty celých lokalit.

Připravujeme projektové dokumentace pro vodovodní sítě a úpravny vod včetně návrhu a umístění vodojemů a čerpacích stanic. Vypracujeme vám komplexní návrhy zásobování pitnou vodou. Realizujeme návrhy zdrojů surové vody, úpraven vody, vodojemů a systému zásobování. Projektujeme novostavby i rekonstrukce technologického a trubního vystrojení čerpacích stanic a armaturních komor vodojemů. Pro každý projekt nalezneme nejlepší řešení, které bude efektivní, funkční a šetrné k životnímu prostředí.

Realizujeme:
Návrhy vodovodů a vodovodních přípojek.
Komplexní návrhy zásobování pitnou vodou.
Návrhy automatických tlakových stanic na síti.
Projekce technologického a trubního vystrojení čerpacích stanic.
Autorské a technické dozory.
Tvorbu provozních řádů.
Odborné poradenství.

Získáte odborné a komplexní projekční služby.

Navrhneme vám efektivní a ekonomické řešení.

Využíváme moderní a inovativní technologie.

Zohledňujeme dopady na životní prostředí.

Spolupracujeme s předními odborníky.

Dále vám poskytujeme projektování vodovodů, projekce čistíren odpadních vod a návrhy optimalizace provozu ČOV.

Úpravny vody a automatické tlakové stanice (ATS)

Při projektování technologického vystrojení úpravny vody využíváme moderní technologie, které odstraňují škodlivé látky z vody a optimalizují její kvalitu. Dále vám nabízíme projekce čerpacích stanic, které slouží k přepravě vody z úpraven do vodojemů, nebo přímo k zákazníkům. Automatické tlakové stanice (ATS) jsou důležitým prvkem vodovodní sítě, které zajistí stálý a dostatečný tlak vody pro zákazníky. Rádi vám vypracujeme projektové dokumentace na čistírny odpadních vod, kanalizace a postaráme se o návrh optimalizace provozu ČOV.

Spolupracujeme s odborníky

Abychom zajistili, že každý projekt bude navržen a realizován v souladu s příslušnými normami a předpisy, spolupracujeme s odborníky z různých oblastí. Naším cílem je poskytnout vám kvalitní a komplexní služby v oblasti projekce a výstavby vodovodů, úpraven vod, vodojemů a čerpacích stanic.

Zavolejte nám

Získejte projekce vodovodů, vodojemů, čerpacích stanic a dalších vodohospodářských staveb. Podívejte se na naše kontakty a zavolejte nám. Připravíme vám komplexní projektové dokumentace k vašim projektům. Projekční kanceláře máme ve Slatiňanech v okrese Chrudim. Rádi za vámi přijedeme jak v Pardubickém kraji, tak i po celé České republice.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.