Projekční činnost

Provádíme projektování kanalizací

Poskytujeme vám projekce a realizace kanalizací. Připravíme vám projektové návrhy gravitační, tlakové a podtlakové kanalizace pro různé typy staveb. Projektujeme kanalizace pro města a obce, průmyslové objekty a pro zasíťování nových stavebních pozemků pro rodinné a bytové domy.

Naše projekční práce zahrnují plánování, návrh a realizaci celého projektu od začátku až do konce. Zajistíme geologické průzkumy, studie proveditelnosti a návrh technického řešení. Zároveň se postaráme o koordinaci s místními úřady a institucemi. Vždy najdeme nejlepší řešení pro váš projekt. Naším cílem je, aby váš projekt byl ekonomicky efektivní, funkční a šetrný k životnímu prostředí.

Realizujeme:
  • Návrhy splaškových kanalizačních sítí pro všechny stupně projektových dokumentací.
  • Návrhy kanalizačních přípojek.
  • Návrhy dešťových kanalizací a souvisejících retenčních zařízení.
  • Návrhy trvale udržitelných systémů dešťové kanalizace (SUDs) a recyklace vody.
  • Autorské a technické dozory.
  • Tvorbu provozních řádů.
Technicko-ekonomická studie
DPS – dokumentace pro provádění stavby
DSP – dokumentace pro stavební povolení
DUR – dokumentace pro územní rozhodnutí
DSPS – dokumentace skutečného provedení stavby

Navrhneme vám nejlepší technické řešení.

Vypracujeme vám studie proveditelnosti.

Dodáme vám odborné geologické průzkumy.

Navrhujeme ekonomická a ekologická řešení.

Spolupracujeme s odborníky z různých oblastí.

Dále vám poskytujeme projektování vodovodů, projekce čistíren odpadních vod a návrhy optimalizace provozu ČOV.

Kontaktujte nás

Pořádáte výběrové řízení na projektování obecní kanalizace? Chystáte se vybudovat nebo rozšířit průmyslovou kanalizaci? Plánujete developerskou výstavbu rodinných domů a bytů? Oslovte nás. Připravíme vám cenovou nabídku na přípravu projektové dokumentace podle vašich kritérií. Sídlíme ve Slatiňanech v okrese Chrudim v Pardubickém kraji. Přijedeme za vámi po celé České republice.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.